Contact

FLUOR
Podium- en postadres:
Oliemolenhof 22 (parkeerplaats Oliemolenhofkwartier)
3812 PB Amersfoort
T: 06 - 297 461 54

Bedrijfsgegevens
FLUOR
Stichting Cultureel Podium De Kelder
Kantooradres: Oude Fabriekstraat 29
T: 06 - 297 461 54
BTW nummer: NL.8068.86.250.B.01
KvK nummer: 32069204
IBAN: NL28ABNA0515909300

WIE IS WIE
Carola Aafjes · Directeur · carola.aafjes@fluor033.nl
Lida van der Salm · Financiële administratie · lida@fluor033.nl
Robert Koole · Programma (concerten) · robert@fluor033.nl
Annemarie Degens · Marketing & communicatie · annemarie@fluor033.nl
Sebastiaan Versteeg · Bedrijfsleider · sebastiaan@fluor033.nl
Frank Bunnik · Techniek, productie & marketing· frank@fluor033.nl
René Blom · Horeca · rene.blom@fluor033.nl