Contact

FLUOR
Podium- en postadres:
Oliemolenhof 22 (parkeerplaats Oliemolenkwartier)
3812 PB Amersfoort
T: 06 - 297 461 54

Bedrijfsgegevens
FLUOR
Stichting Poppodium FLUOR
Kantooradres: Oude Fabriekstraat 29
T: 06 - 297 461 54
BTW nummer: NL.8068.86.250.B.01
KvK nummer: 32069204
IBAN: NL28ABNA0515909300

WIE IS WIE
Carola Aafjes · Directeur · carola.aafjes@fluor033.nl
Brigitte de Kok · Financiële administratie · administratie@fluor033.nl
Lida van der Salm · Facilitair beheer · lida@fluor033.nl
Robert Koole · Programma (concerten) · robert@fluor033.nl
Robin Bekkers · Programma (dance & hiphop) · robin@fluor033.nl 
Tim van Veenschoten · Programma (talentontwikkeling) · tim@fluor033.nl
Joris Postulart · Programma (talentontwikkeling) · joris@fluor033.nl
Annemarie Degens · Marketing & communicatie · annemarie@fluor033.nl
Frank Bunnik · Techniek, productie & marketing· frank@fluor033.nl
Louise Senger · Horeca · louise@fluor033.nl

Voor het huren van de zaal, stuur een mailtje naar verhuur@fluor033.nl